Divi WordPress Theme

VEGA Theme WordPress – Template përgjegjshme Portfolio

Postuar 2, 2012 nga CroMagPërgjegjës

VEGA WordPress Theme by RDever VEGA WordPress Theme  Responsive Portfolio Template

VEGA DOWNLOAD WordPress Theme

VEGA Përmbledhje WordPress Theme

VEGA Wordpress theme është një “dizajn kryevepër” sipas saj projektuesi RDever. Kjo temë vjen me karakteristika premium të plotë që ju duhet të hartonin një faqe interneti të mirë, lehtë për t'u përdorur dhe një temë të plotë për çdo përdorim. Për ne VEGA Wordpress theme është me të vërtetë e bukur, duke përdorur këtë temë faqen tuaj te internetit do të duken të mëdha dhe mbresëlënëse.

Shfaqja Vega temë nuk është ajo që ne duam të theksojmë, sepse kjo temë është me të vërtetë e lehtë për të setup dhe të redaktoni. Në afat të thjeshtë Vega ishte handcrafted me kujdes vetëm për ju dhe ju do të ketë gjithashtu mbështetjen për të lira.

Çfarë më shumë? Disa nga karakteristikat Vega WordPress Theme mahnitshme janë duke pritur për ju: AJAX , SEO optimizuar, audio player, Portofoli fullscreen, Paneli admin, Dokumentacioni i fortë dhe të lehtë për të lexuar, portofole të shumta, ju mund të kthehet off AJAX, ndryshojë disa ngjyra, porosi CSS , slider sfond, të gatshëm për të përkthyer dhe shumë më tepër.

VEGA kryesore WordPress Theme Features

Kjo Wordpress theme premium ardhur me disa karakteristika kryesore që e bëjnë atë një nga temë më të mirë që ne duam të theksojmë në këtë post. Më poshtë është kyç VEGA theme features. Sigurohuni që ju kontrolloni demo VEGA dhe shkarko faqen për më shumë informacion.

Dizajni i përgjegjshëm – Theme VEGA

VEGA vërtetë punon më shumë se plataforms gjobë në celular, në këtë mënyrë ju do të keni një website të përsosur në çdo pajisje të lëvizshme lehtë! Provuar atë në pajisjen tuaj celular.

Theme Options VEGA

VEGA ka opsione të forta për ju, uploader rrëshqitje, Menaxheri audio player, ngjyrat dhe porosi CSS , logo dhe kontrolli favicon, sociale ikona menaxher, AJAX kthehet në ose jashtë dhe shumë më tepër!

Easy të setup VEGA Theme WordPress

VEGA vjen me dokumentacion të fortë dhe një të dhënave Pasurise është përfshirë, në këtë mënyrë ju lehtë mund të kopjuar demo tonë në instalimin tuaj të vetëm të modifikuar.

Theme Features VEGA plotë

 • SEO Optimized
 • AJAX
 • Audio Player
 • Portfolio e bukur
 • Portfolios pakufizuar
 • Projekti fullscreen Single
 • Mbështetje për video dhe imazhe
 • Shortcode Generator
 • Paneli admin
 • Dokumentacioni i fortë Tekst
 • Të dhënat bedel për të instaluar
 • E lehtë të setup
 • Layout Builder
 • Icons Sociale (një shumë prej ikonave sociale)
 • dhe shumë më tepër Vega Premium Wordpress Theme karakteristika.

VEGA Demo WordPress Theme & Shkarko

VEGA Theme Responsive WordPress Theme 640x281 VEGA WordPress Theme  Responsive Portfolio Template

A e dini se ne highly recomend Temat Elegant dhe unike Premium WordPress Themes nga pylli treg Theme. Mos pyet pse ne? Kokë e për të Themes elegante dhe Pyjeve Theme Marketplace, shikoni për veten tuaj atë që ky dy WordPress Themes directory mund të ju ofrojnë. Për të ruajtur më shumë, kokë e për të Themes Elegant – ju jeni duke paguar $0.50 per teme ka. Bashkohu Tema Elegant këtu

Rreth Autorit

CroMag

Për 15 vjet Blogim,Webhosting, Domain Regjistrimi, Marketing, SEO, Dizenjoja dhe WordPress, me një rekord të suksesshëm udhë të menaxhimit blogs WordPress disa vende të tjera të lidhura dhe. WordPress Premium Temat Magazine dhe është projekti më i ri për të ndihmuar komunitetin WordPress. WordPress Themes lover dhe design vlerësojmë shumë koduar mirë.