Divi WordPress Theme

Gjarpër – Social Rrjeti Theme WordPress

Postuar korrik 5, 2012 nga CroMagKomuniteti

serpent theme Serpent   Social Network WordPress Theme

Gjarpri është një përgjegjshëm Rrjeti social WordPress theme për të ndërtuar faqet e pushtetit me përdoruesit e shumta dhe të sigurojë mundësinë për përmbajtjen ndarjen e komunitetit. Përmbajtja Komuniteti ndarja është ideja për t'i dhënë mundësinë përdoruesve për të ngarkoni dhe të votojnë në përmbajtjen e neneve që variojnë nga fotot dhe videot.

Me temë Gjarprin ju mund të krijoni tuaj sharing website content Powered by WordPress dhe një zgjidhje më të mirë nga kuti për të ndërtuar tuaj sharing content networking site. Ku përdoruesi mund të lehtë të regjistrohen, upload-oni, Postimi dhe përmbajtje të ndajnë me të tjerët.

Si një Rrjeti social WordPress theme kjo temë të ofrojë gjithçka që ju nevojitet për të krijuar vet faqen tuaj sociale rrjetit me disa karakteristika thelbësore të tilla si përdoruesit mund të regjistrohen dhe të komentojnë nëpërmjet Facebook ose WordPress hyrje normale dhe komentoni sistemit. Postimi Featured duke votuar, 100+ shortcodes, postoni lloje Formati dhe shumë karakteristika të tjera kyçe poshtë.

 

Gjarprin Rrjeti Social Theme WordPress Key Features

 

Kjo temë vijnë me karakteristika të veçanta kyçe që mund të ju ndihmojë të projektimit dhe të ndërtojnë faqe interneti të madh ndarjen komunitet me të. Më poshtë është karakteristika kryesore kyçe që Gjarprin WordPress theme mbështetja. Për view detaje sigurohuni që ju vizitoni demo teme poshtë.

 

Theme Gjarprin përgjegjshëm

Gjarpri është një temë e përgjegjshme. Ajo përdor një kornizë që lejon faqen që do të arrihen në të gjitha pajisjet mobile, duke përfshirë iPad dhe tableta Android powered. Mobile-telefon layout është përfshirë gjithashtu. You can now view your site even on display resolutions as 320×480 wide.

”Like” User-Submitted Posts

Enable the “Like” feature to let users easily access faved posts and raise their rating. When a certain post reaches the limit of 50 likes it will become hot. The like limit can be changed from backend while the number of likes for all posts can be randomly generated.

Built-in Lightbox Login and Registration

Let your users login or register without leaving the page. The built-in eye-candy AJAX form will pop-up when trying to enter site’s prohibited areas, such as “Add a new post” or “View NSFW posts”. Users can also register/login to your site using their Facebook accounts.

Navigate Using Keyboard Keys

Use keyboard’s J, K, L, C, V dhe çelësat R për veprime të ndryshme në faqen tuaj: lëvizni tek postimi i ardhshëm, lëvizni tek postimi i mëparshëm, dashuri një postim, Postoni një koment, Shiko mesazhin apo shfaqin një post të rastit. Këto kombinim i çelësat janë tani duke punuar në faqen post si edhe.

Rrjeti Social Theme Front End Dorëzimi

Le të përdoruesit tuaj të rregjistruar ngarkoni postimet direkt nga front fund-. Të front-end lejet Dorëzimi përdoruesit të zgjedhin format e tyre pas: imazh, video, Audio, Teksti dhe bashkangjitja. Secila dhe çdo format e vetme mund të jetë i aktivizuar ose me aftësi të kufizuara.

User Profile Page

Çdo përdorues i regjistruar mund të redaktoni profilin e tij nga faqja e tij personale e llogarisë e cila tani ofron avatar upload, Ndrysho fjalëkalimin dhe të dhëna tjera personale edit.

Formati Mainpage

Set mainpage tuaj blog për të shfaqur as postimet Featured ose Fresh, ose të dyja. Mainpage është gjithashtu në dispozicion si një faqe statike.

 

Rrjeti Social Demo WordPress Theme & Shkarko

 

serpent social network theme 640x751 Serpent   Social Network WordPress Theme

Për më shumë informacion në lidhje Theme Gjarprin – Rrjeti Social WordPress theme, sigurohuni që ju vizitoni dhe shkarkoni demo faqe më lart. Filloni krijuar versionin tuaj të 9GAG me këtë temë. Duke kërkuar për WordPress themes tjetër, pse dont ju të lexoni shqyrtimin tonë – Elegant Temat shqyrtim, Ristorante Theme WordPress Restorant ose WowWay Theme WordPress.

A e keni të gëzojnë këtë artikull? Po të jetë kështu, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja në komentet më poshtë. Ajo do të jetë i madh në qoftë se ju të regjistruar tonë RSS feed ose nënshkruar për përditësime email për të marrë më të reja të freskëta Premium WordPress Themes shqyrtim. Më shumë i ri WordPress Themes shqyrtim do të shtohet dhe do të bëjë që të gjitha top WordPress Themes Zhvilluesit do të shtohet në shqyrtimin tonë.

Rreth Autorit

CroMag

Për 15 vjet Blogim,Webhosting, Domain Regjistrimi, Marketing, SEO, Dizenjoja dhe WordPress, me një rekord të suksesshëm udhë të menaxhimit blogs WordPress disa vende të tjera të lidhura dhe. WordPress Premium Temat Magazine dhe është projekti më i ri për të ndihmuar komunitetin WordPress. WordPress Themes lover dhe design vlerësojmë shumë koduar mirë.