Divi WordPress Theme

Punch Theme WordPress – Përgjegjës “Formë” Temë

Postuar shtator 19, 2012 nga CroMagPortofol

Punch WordPress Theme Shape Based Theme Punch WordPress Theme  Responsive Shape Theme

DOWNLOAD Punch TEMA

 

Punch Vështrim WordPress Theme

 

Punch është një unik foto orientuar WordPress theme dhe plotësisht të përgjegjshëm, përkryer për njerëzit krijues, portofol, Site fotografisë dhe agjencitë. Duke theksuar fotot tuaja, video dhe përmbajtje, kjo tregon punën tuaj në një mënyrë të mahnitshme. Lehtë për të menaxhuar, ajo vjen me mbështetëse formate faqosje pakufizuar postare dhe disa templates porosi faqe për të nuancë deri faqen tuaj te internetit.

Punch është një Wordpress theme premium përgjegjshëm që përdor overlays shkëlqyeshëm formë dhe animacione mbresëlënëse - të përsosur për çdo agjenci krijuese apo dixhitale. Me opsione të fuqishme meta dhe veçoritë, Punch është i gatshëm për t'ju ndihmuar të nxjerr në punën tuaj mënyrë që ju dëshironi për të me saktësi mahnitëse.

Check out më shumë WordPress Temat Kreative për portofolin, Fotografi dhe agjenci faqet e internetit që ne tashmë i paraqitur dhe shqyrtuar këtu.

 

Punch Key Features WordPress Theme

 

Kjo Wordpress theme premium vijnë me disa karakteristika kryesore që e bëjnë atë një nga më të mirë WordPress theme orientuar foto për Agjencinë Creative & Portfolio që ne tashmë nxjerrë në pah deri më tani. Më poshtë është Punch kyçe WordPress Theme features. Sigurohuni që ju kontrolloni demo dhe shkarko faqen për më shumë informacion.

Dizajni i përgjegjshëm

Kjo mund të jetë më aktuale në projektimin teknologjinë website, dhe një domosdoshmëri për të gjithë që kryen biznes në botë online në ditët e sotme. Kur ju resize dritare, ekran, Mbishkruaj ose atë që kurrë ju e quani atë, ose shikoni atë në një tabletë ose Smartphone, dizajn dhe stil përgjigjet për pajisjen dhe ndryshon në përputhje me rrethanat. Try it out me grusht temë WordPress, faqen tuaj te internetit do të shfaqet bukur për çdo lloj të pajisjeve.

SEO Optimized

Punch ka qenë e zhvilluar me praktikat më të mira SEO në mendje. Ajo përmban semantik & HTML vlefshme e cila e bën të lehtë për motorët e kërkimit për indeksin përmbajtjen e faqes tuaj. Tema ka qenë e strukturuar për të siguruar që përmbajtja e rëndësishme gjithmonë ka precedent mbi përmbajtjen më pak të rëndësishme, dhe të nisej tags janë përdorur në përputhje me udhëzimet.

 

Punch Theme Features WordPress

 

 • Dizajn plotësisht të përgjegjshëm 960gs.
 • Punon bukur në iPhone, iPad, dhe pajisje tjera mobile & tableta.
 • Features sliders shpullë prekje të cilat janë një gëzim për të përdorur në pajisjet prekje.
 • Përdor Color WordPress live Customizer për të parë ngjyrën & ndryshimet e lëkurës në fluturojnë.
 • Opsionet e shumta meta të cilat ofrojnë opsionet e pabesueshme customization.
 • Portfolios pakufizuar, me 10 overlays formë të ndryshme duke përfshirë edhe një formë me porosi për Ngarkimet tuaja.
 • Lëkurat errët / të Lehta.
 • Opsionet e ngjyraveTransporti Theks - ndeshje quajtur tuaj dhe stil me lehtësi.
 • Përkthim / Localization gati - përfshin mo. & .PO fotografi.
 • Përmbajtja Demo & Options Theme Demo ofruara.
 • SEO optimizuar.
 • Semantik, i pastër, HTML5 vlefshme & CSS3 .
 • Gjenerator shortcode me 30+ shortcodes.
 • 400+ Fonts Google.

 

Punch Demo WordPress Theme & Shkarko

 

Punch Theme Responsive Portfolio Theme 640x448 Punch WordPress Theme  Responsive Shape Theme

A e keni të gëzojnë këtë artikull? Po të jetë kështu, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja në komentet më poshtë. Ajo do të jetë i madh në qoftë se ju të regjistruar tonë RSS feed ose nënshkruar për përditësime email për të marrë më të reja të freskëta Premium WordPress Themes shqyrtim. Më shumë i ri WordPress Themes shqyrtim do të shtohet dhe do të bëjë që të gjitha top WordPress Themes Zhvilluesit do të shtohet në shqyrtimin tonë.

Rreth Autorit

CroMag

Për 15 vjet Blogim,Webhosting, Domain Regjistrimi, Marketing, SEO, Dizenjoja dhe WordPress, me një rekord të suksesshëm udhë të menaxhimit blogs WordPress disa vende të tjera të lidhura dhe. WordPress Premium Temat Magazine dhe është projekti më i ri për të ndihmuar komunitetin WordPress. WordPress Themes lover dhe design vlerësojmë shumë koduar mirë.