Divi WordPress Theme

Hades Bold Gazeta Magazine Theme

Postuar shtator 23, 2012 nga CroMagRevistë

Hades Bold Magazine Theme Hades Bold Magazine Newspaper Theme

Hades DOWNLOAD THEME

 

Hades Bold Gazeta Magazine Theme Pamje

 

Shumica e lexuesve blog do të ndalet dhe të lexoni nëse ju kanë përmbajtje me cilësi të mirë, por shumicën e kohës, kjo është e gjitha në lidhje me apel vizuel. Në internet, ju keni vetëm një kohë të shkurtër për të kapur vëmendjen e dikujt. Njerëzit në internet dashuri për të kërkuar për faqet e internetit të reja. Mendoni se ajo, pse nuk ju ndalet dhe të shikoni një faqe interneti? Qartë, diçka që ka kapur syrin tuaj.

Kur të vendoset mbi një temë për blogun personal, website biznesi apo faqen tuaj te internetit kompani që ju duhet të bëni të sigurtë që ju të merrni atë të drejtë nga fillimi. Një faktor i rëndësishëm që ju duhet të marrin në konsideratë është, zgjedhjen e duhur WordPress theme për faqen tuaj. Përshtypja numërimin pari - që do të thotë tuaj blog apo website temë të luajë një rol të rëndësishëm.

Nëse jeni ende në kërkim për temën më të mirë WordPress që të përshtatshme për nevojën tuaj, apo keni nevojë për një revistë ose tipi lajmeve Wordpress Theme, pastaj Hades Bold Gazeta Magazine theme ndoshta suita nevojave tuaja.

 

Hadesi Features Bold Gazeta Magazine ThemeKey

 

Kjo Wordpress theme premium vijnë me disa karakteristika kryesore që e bëjnë atë një nga më të mirë të biznesit, Corporate ose Portfolio Temat WordPress që ne tashmë theksojnë deri më tani. Sigurohuni që ju kontrolloni demo dhe shkarko faqen për më shumë informacion.

Lajme Moderne dhe Design Magazine

Hadesi Magazine Bold është një pastër Theme WordPress. Ju mund të përdorni atë për biznesin tuaj, portofol, lajmet site apo edhe në blogun tuaj personal. Ju mund lehtë të rregulloje Hades Bold Magazine theme WordPress, në mënyrë që të krijoni një shumëllojshmëri të Layouts të ndryshme.

Kodi kjo është HTML5 Valid (ju lutem shikoni) dhe shfletuesi compatible - punë me shumicën e shfletuesit modern. Hades Magazine Bold punon shkëlqyer në pajisje të lëvizshme apo ndonjë Gadgets të tjera të vogla, sepse ai është i përgjegjshëm.

Dizajni i përgjegjshëm

Hades Bold Magazine theme WordPress është e përgjegjshme template WordPress projektuar për të treguar off artikujt tuaj dhe vitrinë punën tuaj në stil. Show off artikujt tuaj dhe vitrinë punën të thotë që ju mund të projektimit, ndërtuar dhe ngritur të gjitha detajet se faqja juaj ka nevojë, pa u brengosur që ju do të shkëpusin vëmendjen lexuesit tuaj.

A nuk jeni ngopur me imazhe shërbejnë luspa Themes përgjegjshme të cilat vetëm resize images tuaj të madhe në ekranet e vogla? Hades Theme Bold Magazine krijon imazhe për madhësinë e ekranit të lidhura në slider tuaj(jo për slider kamera), Faqja blog dhe faqe portofolit.

Slider fuqishme dhe Shortcodes

Hades Magazine theme Bold ka një i fuqishëm 2 Stilet slider, Përmbajtja faqën menaxher, postoni shqyrtim thyer me modulin e lajmeve që bëjnë Hades temën e template unik.

Ju gjithashtu merrni një bandë e opsioneve të rregulloje theme tuaj, si dhe një shumëllojshmëri të shortcodes dhe shtesa postës redaktor për të rritur përmbajtjen tuaj. Shih më poshtë për një listë të plotë Hades Bold karakteristika Magazine theme WordPress.

 

Hades Features Theme

 

 • Dizajni i përgjegjshëm
 • 2 Style Slider
 • Colors Unlimited Skin (duke përdorur ndërtuar në color picker)
 • Përmbajtja Homepage postime Menaxher mbështetëse e fundit dhe përmbajtjet kategori
 • Post mbështetur rishikimin
 • Breaking News Module
 • 9 Widgets Custom
 • Mbështetja Custom Menu për faqet dhe kategori
 • Stilet faqe ex. të plotë me, me sidebar
 • Typography vetëquajtur dhe 100+ shortcodes
 • Built-in Related postime tipar
 • Përkthimi Ready
 • Social media profilet Mbështetje

 

Hades Theme Demo & Shkarko

 

Hades Bold Magazine WordPress Theme 640x790 Hades Bold Magazine Newspaper Theme

Ju mund të merrni një dizajn të madh modern shëndetshëm dhe të bukur të përgjegjshëm Bold Gazeta Magazine temë dhe set-up faqen tuaj për më pak se $50 me këtë Theme Premium WordPress - Theme Hades. Hades Bold Gazeta Magazine Theme projektuar për çdo shkallë e internetit - kompania apo përdorim personal, lehtë për të përshtatur dhe të përshtatshme për përdoruesit madhe budalla ose në fillim fillestar. Kjo temë është një nga rekomandimit tonë. Sigurohuni që ju kontrolloni demo dhe shkarko faqen për më shumë informacion.
A e keni të gëzojnë këtë artikull? Po të jetë kështu, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja në komentet më poshtë. Ajo do të jetë i madh në qoftë se ju të regjistruar tonë RSS feed ose nënshkruar për përditësime email për të marrë më të reja të freskëta Premium WordPress Themes shqyrtim. Më shumë i ri WordPress Themes shqyrtim do të shtohet dhe do të bëjë që të gjitha top WordPress Themes Zhvilluesit do të shtohet në shqyrtimin tonë.

Rreth Autorit

CroMag

Për 15 vjet Blogim,Webhosting, Domain Regjistrimi, Marketing, SEO, Dizenjoja dhe WordPress, me një rekord të suksesshëm udhë të menaxhimit blogs WordPress disa vende të tjera të lidhura dhe. WordPress Premium Temat Magazine dhe është projekti më i ri për të ndihmuar komunitetin WordPress. WordPress Themes lover dhe design vlerësojmë shumë koduar mirë.