Divi WordPress Theme

Theme Mercor – WordPress Theme WooCommerce

Postuar shtator 19, 2012 nga CroMageCommerce

Mercor WordPress WooCommerce Theme Mercor Theme  WordPress WooCommerce Theme

DOWNLOAD MERCOR TEMA

 

Mercor – Vështrim WooCommerce WordPress Theme

 

Tema Mercor është një pastër dhe moderne specializuar Theme WordPress përshtatshme për të gjitha llojet e internetit ecommerce, Site pazar, Online Store, Revistë, I korporatës, Biznes, Blog ose faqet e internetit të Creative. Për ne është një temë Mercor e bukur Theme WordPress që ju mund të përdorni për të nxjerrë në pah dhe të shfaqë prodhimet e tuaja, shërbimeve ose website. Çfarë ju mund të bëni me temë Mercor është e pafund, vetëm duhet krijimtarinë tuaj për të filluar vet projektin tuaj unik.

Tema Mercor përgjegjshme është një e-commerce Theme WordPress që përdor të fuqishme Woo plugins Ekonomike për të krijuar një dhunti të shumta dyqan WordPress-powered me shume opsione faqosje dhe variacionet e pakufizuar ngjyra. Mercor has a convenient Administration panel which provides tons of options to manage and modify any aspect of the theme – it is well suited for both beginners with no coding knowledge and developers.

 

Mercor – WordPress WooCommerce Theme Key Features

 

Kjo Wordpress theme premium ardhur me disa karakteristika kryesore që e bëjnë atë një nga temë më të mirë që ne duam të theksojmë në këtë post. Below is Mercor WordPress Theme key features. Sigurohuni që ju kontrolloni it out për më shumë informacion.

Unlimited Theme Option

The Theme comes with a plethora of options so you can modify layout, styling, colors and fonts directly from within the backend of your WordPress Theme. You can choose any color you want to be the Theme’s leading color (you can see 8 examples in our preview).

Designed pra Moderne Theme WordPress

Mercor is the perfect solution for you creative individuals and professionals looking for a highly versatile, në masë të madhe të plotë dhe të mirë-projektuar të energjisë WordPress Theme mbushur me karakteristika të Premium dhe templates ju mund të ndërtuar nga dhe rregulloje.

The theme allows you to change all the main colors of the Theme (Ngjyra e sfondit për tituj, Ngjyra e fonts titullin, Ngjyra e elementëve hover, ngjyra e hije të përdorura në tekst) së bashku me sfond. Kjo do të thotë që ju mund të ndryshojë të gjitha ngjyrat dhe duket e temës me vetëm disa klikime.

Woocommerce Ready

Kjo është WooCommerce gati për ato ulërima për të marrë produktet e tyre jashtë deri në treg. Në krye off marrëveshje, Mercor ofron një numër të kodeve të shkurtra dhe opsionet ekstra për të tërhequr reklamuesit potencial.

Mercor Layout WordPress Theme përgjegjshëm

Tani faqen tuaj te internetit do të shfaqë bukur dhe intuitive për të gjitha pajisjet. Mercor përdor CSS pyetje mediatike për të shkaktuar paraqitjen në grupe të ndryshme të madhësive të ndryshme ekran. Nuk do të keni nevojë të zoom dhe lëviz rreth kur shfletimin në telefonin tuaj celular. Nëse ju keni qenë në kërkim për një plan urbanistik të thjeshtë dhe profesionale që është gjithashtu Mobile dhe Tablet miqësore, atëherë Mercor është definitivisht temë për ju.

 

Theme Features Mercor

 

 • 2 ndërtuar në sliders (Slideshow Full gjerësia dhe Nivo Slideshow)
 • 5 Widgets porosi
 • Google Fonts Web
 • Video, Galeri dhe Link Mesazhe Templates (3.3 Feature WordPress) shfletuesi!
 • 2 Pages Shop
 • Karrocat me një qasje të freskët
 • CSS3 Features dhe të Animime
 • Hollësishme fotografinë shkruar ndihmë
 • WooCommerce që të shfrytëzojë një dyqan unik
 • +70 shorcodes me gjenerator lehtë shortcode.
 • Përdorimi logon tuaj me porosi dhe ikonë favicon.

 

Mercor Demo WordPress Theme & Shkarko

 

Mercor Theme WordPress WooCommerce Theme 640x434 Mercor Theme  WordPress WooCommerce Theme

Ju mund të krijoni një faqe interneti të suksesshme WordPress eCommerce më pak se $100 me këtë Theme Premium WordPress - Theme Mercor. Kjo përgjegjshëm WordPress theme eCommerce është një temë më të fuqishëm dhe fleksibël që ju mund të përdorni për të ndërtuar vet dyqan tuaj WordPress. Kjo temë është një nga rekomandimit tonë. Sigurohuni që ju kontrolloni Theme Mercor – WordPress Theme dhe demo WooCommerce faqe Shkarkim për më shumë informacion.
A e keni të gëzojnë këtë artikull? Po të jetë kështu, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja në komentet më poshtë. Ajo do të jetë i madh në qoftë se ju të regjistruar tonë RSS feed ose nënshkruar për përditësime email për të marrë më të reja të freskëta Premium WordPress Themes shqyrtim. Më shumë i ri WordPress Themes shqyrtim do të shtohet dhe do të bëjë që të gjitha top WordPress Themes Zhvilluesit do të shtohet në shqyrtimin tonë.

Rreth Autorit

CroMag

Për 15 vjet Blogim,Webhosting, Domain Regjistrimi, Marketing, SEO, Dizenjoja dhe WordPress, me një rekord të suksesshëm udhë të menaxhimit blogs WordPress disa vende të tjera të lidhura dhe. WordPress Premium Temat Magazine dhe është projekti më i ri për të ndihmuar komunitetin WordPress. WordPress Themes lover dhe design vlerësojmë shumë koduar mirë.