Divi WordPress Theme

Sintia Biznes Portfolio Theme WordPress

Postuar tetor 10, 2012 nga CroMagBiznes

Sintia Theme Responsive Business Portfolio Sintia Business Portfolio WordPress Theme

DOWNLOAD SINTIA TEMA

 

Sintia Biznes Portfolio Vështrim WordPress Theme

 

Sintia është një e bukur, i pastër, super elastike, dizajn të lëmuar moderne dhe plotësisht të përgjegjshëm theme WordPress. Të hartuar të përkryer për çdo faqet e internetit - biznes, i korporatës, njerëzit krijues, portofol, Site fotografisë dhe kompani në kërkim të reklamojë produktin e biznesit, artwork, dizajn ose shërbime profesionalisht. Duke theksuar e përmbajtjes, foto ose edhe video, kjo temë do të përfaqësojnë biznesin tuaj në mënyrë të madhe.

Sintia është përgjigjja juaj për një biznes të përgjegjshëm dhe Modern Website Portfolio. Ai është i përshtatshëm për përdoruesit me aftësi të programimit zero, si dhe zhvilluesit e avancuar. Sintia është ndeshje e përkryer për biznesin tuaj me stile të paracaktuara, theme shortcodes integruara dhe Widgets, përkthyer në 6 Gjuhë dhe awesome 5 sliders porosi.

Dërgo Website tuaj një të ndjehen elegante dhe moderne me përgjegjshëm dhe të bëni klientët tuaj të ndjehen shumë profesionale në lidhje me Kompaninë tuaj.

Duke përdorur Theme Sintia ju mund të ngritur biznesin apo faqen tuaj të korporatave të mjaftueshme super i lehtë. Lehtë për të menaxhuar dhe të fillojë përdorimin Sintia me karakteristika të pushtetit të mbushura, duke përfshirë një portofol AJAX, Slider përgjegjshëm kontakt, Paneli i fuqishëm Admin, Styles Pafund dhe Layouts.

 

Sintia kryesor të biznesit Portfolio WordPress Theme Features

 

Kjo Wordpress theme premium vijnë me disa karakteristika kryesore që e bëjnë atë një nga Theme WordPress Portofolit të mirë të biznesit për çdo lloj të përdorues, shikoni faqen demo për më shumë informacion. Më poshtë janë Sintia kyçe WordPress Theme features.

Dizajni i përgjegjshëm Layout

Kjo mund të jetë më aktuale në projektimin teknologjinë website, dhe një domosdoshmëri për të gjithë që kryen biznes në botë online në ditët e sotme. Kur ju resize dritare, ekran, Mbishkruaj ose atë që kurrë ju e quani atë, ose shikoni atë në një tabletë ose Smartphone, dizajn dhe stil përgjigjet për pajisjen dhe ndryshon në përputhje me rrethanat. Try it out me Sintia WordPress theme, faqen tuaj te internetit do të shfaqet bukur për çdo lloj të pajisjeve.

Ndërrimi Font

Ju mund të ndryshojë ndonjë tekst në faqen tuaj në font të preferencën tuaj dhe ju mund të preview fonts në panelin admin.

 • Fonts Google mbështesë - 400+ fonts.
 • Face Font.
SEO Friendly

Ndërtuar me praktikat më të mira semantike dhe motorët e kërkimit në mendje!

 

Sintia Biznes Portfolio Theme Features WordPress

 

 • Tema është përkthyer në anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italian, Portugalisht, Ruse dhe spanjolle.
 • Layout i përgjegjshëm me sliders touch aktivizuar.
 • Dizajni Dedikuar celular, duket e përsosur në iPhone tuaj dhe ipad.
 • Krijo forma me lehtësi Forma e Kontaktit 7.
 • Help Desk me një për një email dhe mbështetjen e biletave dhe stafit të dedikuar mbështetje të gatshëm për të ju ndihmuar .
 • 5 sliders përgjegjshëm me shpullë mbështetje touch .
 • Forma e Kontaktit 7 mbështetje të plotë .
 • Exceptional-faqe load performanca drejtë të dalë nga kutia.
 • Re-i konsiderueshëm Portofoli ekran të plotë me kategoritë dhe shpullë touch mbështetje.
 • Ajax portofolit.
 • Hardware-përshpejtuar në sliders dhe JavaScript.
 • 20 + tutorial video për fillestar .
 • Thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur.

 

Demo Sintia Theme & Shkarko

 

Sintia WordPress Theme for Business Website 640x902 Sintia Business Portfolio WordPress Theme

A e keni të gëzojnë këtë artikull? Po të jetë kështu, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja në komentet më poshtë. Ajo do të jetë i madh në qoftë se ju të regjistruar tonë RSS feed ose nënshkruar për përditësime email për të marrë më të reja të freskëta Premium WordPress Themes shqyrtim. Më shumë i ri WordPress Themes shqyrtim do të shtohet dhe do të bëjë që të gjitha top WordPress Themes Zhvilluesit do të shtohet në shqyrtimin tonë.

Rreth Autorit

CroMag

Për 15 vjet Blogim,Webhosting, Domain Regjistrimi, Marketing, SEO, Dizenjoja dhe WordPress, me një rekord të suksesshëm udhë të menaxhimit blogs WordPress disa vende të tjera të lidhura dhe. WordPress Premium Temat Magazine dhe është projekti më i ri për të ndihmuar komunitetin WordPress. WordPress Themes lover dhe design vlerësojmë shumë koduar mirë.